Gold partner
19
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
36
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3542
Останній візит на сайт
вчора
Специалист по недвижимости. Индивидуальный подход.

Продаж комерційної нерухомості (7)

  • 135 000 $
    643 $/м²

    Сегедська вул., 2

    багатофункціональне приміщення
    210 м²
    4 тиж. тому
    Продається діючий бізнес. Фітнес-клуб. Приморський район. 1-ша станція Великого Фонтану/Сегедська. Цокольне приміщення. Нежитловий фонд. Чотири зали, госп. приміщення, рецепція, роздягальні. Продається з обладнанням.
    Рієлтор
  • 30 000 $
    1 000 $/м²

    Мечникова, 128

    приміщення вільного призначення
    30 м²
    4 тиж. тому
    Продаж фасадного офісу в Центрі. Мечникова. 1/2 поверхового будинку. 30 метрів. Зала, кабінет, санвузол. Два фасадні вікна та фасадний вхід. Є додатковий вхід із двору та підвальне приміщення.
    Рієлтор
  • 52 000 $
    1 000 $/м²

    Велика Арнаутська вул., 18

    багатофункціональне приміщення
    52 м²
    4 тиж. тому
    Історичний бізнес-центр міста! Фасадне приміщення під будь-який вид діяльності. Цоколь. Два фасадні вікна, фасадний вхід. Велика зала, господарське приміщення, кухня, санвузол. Приміщення з якісним ремонтом. Постійні орендарі! Прохідне місце, рідкісний варіант!
    Рієлтор
  • 80 000 $
    1 905 $/м²

    Італійська вул. (Пушкінська), 55

    приміщення вільного призначення
    42 м²
    4 тиж. тому
    У продажу фасадне приміщення, розташоване в самому центрі міста Одеси. Пушкінська. Перший поверх. Фасадний вхід і вікно. 45 метрів. Ідеальна пропозиція для ведення власного бізнесу або здачі в оренду. Два приміщення. Зал і кабінет. Санвузол. Дуже хороший прохідний трафік. Рідкісна пропозиція на ринку!
    Рієлтор
  • 45 000 $
    978 $/м²

    Райдужний масив вул., 19/1

    приміщення вільного призначення
    46 м²
    2016 рік побудови
    4 тиж. тому
    Продам діючий салон краси на Райдужному. Фасадне приміщення в ЖК «Райдужний». Перший поверх. Площа 46 метрів. Сучасний ремонт. Два кабінети, санвузол. Дуже розвинена інфраструктура. Прохідне місце.
    Рієлтор
  • 160 000 $
    1 391 $/м²

    Велика Арнаутська вул., 47

    офісне приміщення
    115 м²
    4 тиж. тому
    Продам приміщення в центрі міста. Велика Арнаутська / Пушкінська. Велика квартира 115 метрів. П'ять кімнат, кухня, санвузол. Дуже тепла, газовий котел від світла не залежить. Вода, тепло є завжди! Прохідний фасад.
    Рієлтор
  • 495 000 $
    495 $/м²

    1-й Китобійний пров., 18а

    приміщення вільного призначення
    1000 м²
    2005 рік побудови
    1 міс. тому
    Терміновий продаж капітального будинку на 10-й ст. В. Фонтану. вул. Китобійна. Пропонується до продажу капітальна будівля загальною площею 1100 м², що ідеально підходить для різних видів бізнесу: готель, медичний центр, офіс, приватна школа, реабілітаційний центр, хостел або представництво компанії. Площа: 1100 м² Поверховість: 3 (включно з цокольним поверхом) Планування: — 10 окремих кімнат — 2 повноцінні кухні — кілька санвузлів (на кожному рівні) Додатково: цокольний поверх (під склад, техприміщення або SPA-зону) лазня / сауна басейн спортивний зал простора тераса внутрішній закритий двір Гарне паркування для авто Територія, що охороняється Усі міські комунікації (електрика, вода, каналі...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.